ביטוחים פנסיונים, ביטוחי חיים וביטוח אובדן כושר עבודה.

​חיסכון פנסיוני הינו חובה כיום ע"פ חוק בעקבות פרסום צו ההרחבה לביטוח פנסיוני מקיף במשק, החל משנת 2008 יש לבטח כל עובד בביטוח פנסיוני המתבצע באמצעות הפרשות, גם של העובד וגם של המעסיק, לביטוח הפנסיוני של העובד. בנוסף, המעסיק מחויב להפריש סכומים מסוימים לקרן פיצויי פיטורים של העובד.
החיסכון הפנסיוני הוא עניין אישי. כיום ניתן להתאים תכנית חיסכון פנסיוני בהתאם לצרכי הלקוח, המצב המשפחתי והרצונות השונים הקיימים.
שיקולים עיקריים בהתאמה אישית של החיסכון הפנסיוני:

✔רמת חיים הרצויה לאחר הפרישה מהעבודה:

עם הפרישה לפנסיה, הכנסתך החודשית נגזרת באופן ישיר מהחסכונות שצברת לאורך השנים במוצרים הפנסיוניים השונים. חשיבה ותכנון נכון עשויים לאפשר לך שמירה על אותה רמת חיים אליה התרגלת בתקופת העבודה גם בעת הפרישה לגמלאות.

✔הכנסה שוטפת במקרה של אובדן כושר עבודה זמני או קבוע:
כולנו מפחדים מהאפשרות לאבד את יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו בשל תאונה או מחלה. לכן, ביטוח למקרה אובדן כושר עבודה הוא חיוני במיוחד וחשוב שנרכוש אותו, בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות מקום העבודה.

ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך תשלום חודשי גם אם, חס וחלילה, תיאלץ מסיבה רפואית להפסיק לעבוד לתקופה מסוימת.

✔כיסוי למקרה אסון, ביטוח חיים וביטוח משכנתא

כמפרנס אשר אנשים נוספים תלויים ביכולתך לדאוג להם כלכלית, מקרה מוות בטרם עת, עלול להשאיר את האנשים היקרים לך, ללא מקור פרנסה הולם. חשוב לשקול הגנה ביטוחית לסיכון זה במסגרת החיסכון הפנסיוני שלנו.

✔שליטה מלאה על הכסף ומסלולי ההשקעה:

מוצרים פנסיוניים רבים מאפשרים לחוסך בהם לבחור את מסלול ההשקעות בו יופקד הכסף שלו ואף להחליף מסלול זה מעת לעת. גמישות זו מאפשרת להתאים את מסלול ההשקעה לפי הטעמים האישיים המשתנים ומצב השוק המשתנה לאורך שנות החיסכון הרבות.

✔מעקב:

ככל שאנו מתקדמים בקריירה, מרוויחים יותר, מרחיבים את הבית והמשפחה ומתבגרים, כך משתנים הצרכים שלנו.

חשיבה נכונה ותכנון מתאים עשויים לשמור על רמת החיים אליה התרגלנו ולאפשר לנו לשמור על מה שקיים.

ביטוח חיים וביטוח משכנתא
כולנו דואגים ליקרים לנו ועושים הכל על מנת להבטיח את אושרם ובריאותם

איך נבטיח את קיומם הכלכלי של בני משפחתנו לאחר מותנו?
 זו שאלה מטרידה, אבל רובנו נמנעים מלחשוב ולדון בה – מי רוצה לדבר על מוות? האמת שאסור להתחמק משאלה זו בתכנון פנסיוני ביטוחי ובכלל..
חשוב  לדאוג למשפחה שלכם, אם חס וחלילה, יקרה לכם משהו. ובדיוק בשביל זה קיים ביטוח למקרה מוות. מדובר בביטוח מסוג פיצוי, אשר מעניק פיצוי כספי , לפי הסכום הנרכש, למוטבים הרשומים בפוליסת הביטוח במקרה מוות של המבוטח.
בשנים האחרונות עקב רפורמה שביצע המפקח על הביטוח והתארכות תוחלת החיים נוצרו שינויים במחירי המוצר והוא כיום זול יותר מעבר ועל כן המחירים הופכים לנוחים יותר לצרכן/ למבוטח.

טרם רכישת הכיסוי  חשוב לבצע תחשיב מקיף ולהתחשב במוצרים אחרים אשר נותנים מענה לסיכון זה כמו ביטוח שארים (ביטוח חיים לילדים ולבן הזוג) בקרן הפנסיה והכנסות אחרות ולבחון בצורה מעמיקה את הביטוחים הקיימים, ובכך נגיע לסכום רצוי נכון ומתוכנן.
אנו במרכז נעקוב במהלך החיים על הצורך בכיסוי והתאמה למצב המשפחתי שכן ישנו הבדל מהותי בצורך לביטוח זה בשלבים שונים של התא המשפחתי המשתנים  לפי גיל המבוטח, מצב המשפחתי, החסכונות שנצברו ועלות הכיסוי. 
שיתוף:

דילוג לתוכן