לקוחות ממליצים

אז מה אנשים חושבים

ברצוני להמליץ בחום על דניאל וחברתו לתכנון פיננסי. הופניתי אליו על ידי חבר, וגיליתי, איש שיחה מדהים, השולט ברזי המקצוע והתכנון הפיננסי הכלכלי. ממליץ לכל אדם , ובמיוחד לאלו מהתחום הרפואי, להשתמש בשירותיו , היעילים, אדיבים והמקצועיים. דבר זה חשוב אחת כמה וכמה , בתקופה זו של אי ודאות פיננסית וכלכלית. לסיכום קיבלתי, מקבל ובטוח שאמשיך לקבל, שירות מעולה המתאים ככפפה ליד, לצרכי. זו הגדולה של דניאל, התאמה אישית לצרכים. בברכה
פרופ׳ משה שפר המכון האונקולוגי, בית החולים ברזיל, אשקלון
ברצוני וברצון בני משפחתי להודות ולהעלות על נס את פועלו, רצונו ויכולתו המקצועית הגבוהה של דניאל זמיר. דניאל משמש כיועץ הפנסיוני שלי ושל משפחתי. פעילותו כללה תכנון פנסיוני ותכנון הביטוחים על סוגם השונים של כל בני המשפחה, כולל ביטוחי בריאות ,סיעוד, תאונות ומוות. בשעת הצורך שלצערי נאלצתי להתמודד איתן, עזר לי במיצוי כל זכויותיי, במהירות המרבית ובהשגת כל הנדרש. בנוסף למקצועיות הרבה, הרי שהאוזן הקשבת והנכונות לסייע בכל דבר ובכל שעה , הינן תכונות שלא יסולאו בפז. אני חייב להודות שללא פעילותו ועזרתו של דניאל, אני משוכנע שלא הייתי משיג את המגיע לי והנדרש בכל סוגי התביעות. ברצוני להודות מכל הלב ולומר כה לחי ותודה רבה.
פרופ' יאיר למפל , נוירולוג
אנחנו נמצאים בזמנים לא קלים ... והעניינים הכספים מכבידים עלינו לא פחות. אנשים אחרי שנות עבודה רבות עומדים לפני החלטות חשובות לגבי ניהול הכספים או נכסים שצברו במהלך שנים אלו. מהלכים של משיכה והעברת כספים מקרנות וקופות צריכים להתבצע בשיקול דעת ובעיקר במקצועיות. דניאל זמיר הוא בהחלט הכתובת שיכולה לייעץ, להדריך ולהביא אותך לרוגע בנושאים אלה. כשהגעתי אליו הוא ייעץ ואירגן המשך ניהול הכספים כדי שעתיד חסכונותי יהיה מובטח לכל שארית חיי ובבא הזמן יורשי יוכלו גם להנות מכספים או נכסים שנותרו . המקצועיות של דניאל והאפשרות לפנות אליו בכל עת נותנים לי שקט וביטחון על כן בכל נושא פיננסי וניהול כספים ממליץ בחם לפנות לדניאל זמיר.
ד"ר א. סגל
מזה מספר שנים דניאל מטפל בכל נושא התוכניות והביטוחים שבמשפחתנו. במהלך התקופה לצערי ובאופן לא צפוי התאלמנתי. תודתי הרבה לדניאל על קבלת כל הכספים והעברתם אלי. התקבלו בדיוק כל הכספים מהחברות השונות כפי שהוצג לנו בפגישות טרם האירוע מה יקרה עם הכספים והביטוחים שלנו במקרה של פטירה של אחד מבני הזוג. אני מודעת ומודה כי לא היתה לי היכולת להתנהל מול החברות השונות לבד הן מההיבט הנפשי והן מההיבט הבירוקרטי. תודתי הרבה לדניאל על הטיפול המסור וההירתמות לסייע, לגרום לי ביטחון ולתת לי כתף בזמן שהייתי צריכה את זה כל כך.
משפחת חן.
עם יציאתי לגמלאות פניתי למתכנן פנסיוני וביטוחי עו"ד דניאל זמיר על מנת שיעזור לנו במבוך הבלתי אפשרי לגלות היכן נמצאים הכספים שהופקדו לזכותי במהלך עשרות שנות עבודתי כרופא, וחשוב מכך מה לעשות איתם. דניאל, לאחר שאיתר את הכספים שעמדו לרשותנו, שעל חלקם כלל לא ידענו כלל, ולאחר שחקר אותנו באריכות על צרכינו בעתיד , נתן לנו הסבר מפורט על האפשרויות העומדות בפנינו, כולל המלצותיו. דניאל התבלט ביושרה שלו ובתחושה שנטע בנו כי הוא עובד בשבילנו ולטובתנו. דניאל, בסבלנות בלתי נגמרת, אסף את הקרנות שלנו, קיבץ אותן יחדיו, והתאים את ההשקעות לצרכים המיוחדים שלנו. בנוסף באופן בלתי מתפשר ובעקשנות שלו הצליח דניאל להחזיר לנו החזרי מס משמעותיים וכן פטור מס בסכומים שהסתכמו במאות אלפי שקלים. המלצותיו של דניאל הניבו לנו תשואה גבוהה. דניאל הינו יועץ הגון, מיומן, המכיר היטב את תחום הפנסיה. דניאל הוא איש נעים הליכות, אך בלתי מתפשר כשמדובר בכספי לקוחותיו.
הילה שוטן – עורכת דין| פרופ' אברהם שוטן - קרדיולוג
אני רואה חשבון כ-40 שנה ועסקתי במגוון רחב של עיסוקים בתחום המקצועי שלי והכרתי במהלך השנים בעלי מקצוע רבים בתחומי הביטוח והפנסיה. זכיתי לפני כשנתיים להכיר ולהיעזר בשירותיו של עורך דין , סוכן הביטוח ומומחה בתחום הפרישה דניאל זמיר ופגשתי אדם שהוא קודם כל אדם בעל רגישות והבנה אישית ממעלה ראשונה ובנוסף בעל ידע והבנה מקצועית רחבה ויסודית. ברצוני רק לציין נקודה אחת הגעתי לדניאל יחד עם רעייתי כאשר התקרבתי לגיל 65 מתוך ידיעה כי אהיה זכאי לגמלאות מחברת הראל כאשר אגיע לגיל 65. דניאל בדק ועדכן אותי כי הפוליסה שלי שהיא ישנה מקנה זכות לא לשלם ב-6 חודשים האחרונים שלה, נתון שסוכן הביטוח שטיפל בי כלל לא אמר לי ולכן שלמתי לשווא אלפי ₪. כתוצאה מהייעוץ חסכתי מעל 30,000 ₪ , חסכתי מעצמי המון בירוקרטיה מול חברת הביטוח והתאמנו את מסלול הבטחת התשלומים הרצויה בתוכניות. . הסכום ששילמתי מול התמורה שקיבלתי ומקבל גם כיום, גורמים לי להפנות בביטחון לקוחות לדניאל.
ישראל גור , רו"ח . ירושלים
מברכת שנפלה בחלקי הזכות להכיר את דניאל. דניאל בורך בכל המעלות בתחום מקצועו, בעל ידע נרחב, מקצועי, אמין ואיכפתי. הלך איתי יד ביד לכל אורך הדרך. נתן לי הרגשת ביטחון ושאני בידיים טובות ומקצועיות ביותר, עם הרגשה שבכל רגע נתון אוכל לפנות אליו בכל שאלה או סוגייה בידיעה שתמיד אקבל מענה מיידי ומיוחד. דניאל יודע איך להילחם ולא לוותר על הזכויות והכספים שהגיעו לי מכל הרשויות. אציין שגם באישיותו הינו אדם נעים הליכות, לבבי ,סובלני וקשוב. מודה לחברתי רינה לבן שדרכה הגעתי לדניאל. ממליצה עליו בחום ובלב שלם. תודה לך דניאל היקר.
שוש לוי. הרצליה
מכתב תודה אישית. לדניאל זמיר שלום רב, תביעתי לתרופה ייחודית מחברת הביטוח אושרה והיא תסופק בימים הקרובים. אני סבור שהורתו ולידתו של הפרויקט, מול חברת הביטוח, היא שלך. וזאת בזכות היצירתיות, חתירה למגע ודבקות במטרה שהפגנת. תודה רבה וישר כוח,
דר וולנר, מנהל מחלקת שיקום נשימתי שיבא – תל השומר
אני מבקש להמליץ על מר דניאל זמיר (עו"ד, סוכן ביטוח ומתכנן פנסיוני ופרישה), שהוא יועץ מהימן, חרוץ וידען בתחומים של מיסוי, השקעות, נושאים פנסיוניים ועוד. נפגשנו עם עו"ד זמיר לפני כשלוש שנים על פי המלצה של ידידים, ואכן מאז אנו מפקידים בידיו הנאמנות את ניהול תיקי ההשקעות שלנו, נושאים פנסיוניים וכספיים אחרים, ולא במפתיע נוכחנו לדעת שעצותיו והנחיותיו חסכו לנו סכומי כסף ניכרים. דניאל, בנוסף לידע הרב ולניסיון שלו, הוא אדם נעים הליכות, סבלני, יוזם בעצמו פגישות אחת לכמה חודשים ומצויד במידע חדש ואקטואלי ועצות כיצד לנהוג. אני ממליץ בכל לב על דניאל זמיר, ומבטיח לכל הנענה להמלצה זו, שהוא יווכח עד מהרה שהדברים לא נכתבו בעלמא.
פרופ' בן-עמי סלע מרכז רפואי שיבא, תל השומר
קיבלנו מדניאל ייעוץ וטיפול מקצועיים ואפקטיביים ביותר בכל מה שהיה קשור להסדרת פנסיה של אשתי, לרבות הכנת כל הטפסים, קשר עם חברת ביטוח, ייעוץ לגבי סוגי ודרכי קבלת הפנסיה. ובכך נחסך לנו המון זמן ומאמץ! אני קיבלתי ייעוץ מלא ומקצועי לגבי מסלולי החסכון הפנסיוני האפשריים, מתי כדאי לצאת לפנסיה ואיך להסדיר את הכל. כמו כן, דניאל טיפל בהצלחה באיחוד כמה חסכונות שהתנהלו בקרנות שונות. גם נתן טיפול יעיל ביותר מול מס הכנסה, כולל שחזר מסמכים הנדרשים בעקבות שינוים במקומות עבודה, השתתף בפגישות עם עבדי מס הכנסה, וכן הצליח להסדיר שיעור המס הנמוך האפשרי בשבילי. בנוסף דניאל סייע רבות בבניית תחזית הכנסות הצפויות של המשפחה לקראת יציאתי לפנסיה, בהתחשב בכל סוגי החסכונות שיש לנו. אני ממליץ בחום לכל על השירות המצוין שנותן דניאל!
ארכדי אברבוך.
דניאל זמיר האדם והיועץ הפנסיוני והפיננסי ברצוני להודות לך ממעמקי הלב והנשמה על השירות האנושי והמקצועי , אותו אני מקבל ממך , מזה מספר שנים . שירות שכולו מצויינות . אציין מספר מאפיינים המביאים למצויינות שירותך זה : צניעות - היותך אדם צנוע הינו ערובה לקבלת החלטות נטולות כל אגו . תובנה פנימית - שלך בתוך ועם עצמך , שהוענקה לך משמים זכות גדולה , לשרת את הציבור , בנושאים ותפקיד , הנוגעים בנשמתו , בתחום הפנסיוני והפיננסי . שקיפות - שקיפות פנימית עם עצמך וגם החוצה , כלפי הציבור אותו הינך משרת . שקיפות זו מביאה למצויינות ומתן מלוא האמון בך ובשירותך . אופק - מתן אופק ללקוחותיך וגם תקווה . הם יודעים לאן הם הולכים , יש להם למה להתקדם ולמה לצפות . פרט למאפיינים אלה , ברצוני לציין עוד מספר תכונות שבך : אישיותך הרגשית , האמיתית , הצנועה והלא ראוותנית . גישתך ויחסך האנושיים , המכבדים והחמים ללקוחותיך . כל אלה שובים לב אנוש . חריצותך . כישוריך . ראייתך קדימה , לרחוק וגם לרוחב . חתירתך ושאיפתך היומיומיות , למצויינות מקצועית ואנושית , באות לידי ביטוי בתוצרת המשובחת , שאנו , לקוחותיך , מקבלים . כל הדברים הללו , עושים אותך מנטו הן אנושי והן מקצועי , ברמות גדולות . ניתן להגדיר אותך חלון הראווה של השירות הפנסיוני והפיננסי . כל אשר כתבתי לעיל מבטאים ממעמקי ליבי ונשמתי רגשות כנים של כבוד הערכה ותודה
ד"ר מאיר יחזקאל
מאז פרישתנו לאחר שנות עבודה ארוכות אנחנו נהנים משירותיו של דניאל זמיר. דניאל מנהל את כספנו ביושר, בנאמנות ובמאור פנים. תמיד זמין, ואפילו לא שוכח לברך בחגים ובימי הולדת... תודה דניאל!
ד"ר לאה זוכמן
הגעתי לדניאל דרך המלצה, דניאל מלווה אותי כעצמאי בכל התוכניות הפנסיוניות מוצרי הביטוח ומוצרי ההשקעה מזה כ 4 שנים. דניאל התאים לי ולאשתי את התוכניות והביטוחים לצרכים שלנו, חסכנו המון כסף ואנו בשליטה מלאה על מה שקיים לנו . מרגיש צורך להודות על היחס החם ההבנה והסבלנות הרבה שגילה כלפינו וכמובן על המקצועיות והידע בכל התקנות הקשורות לעצמאי..
רו"ח אלי מחלב- פתח תקווה .
דניאל משמש כסוכן שלי בכספי ההשקעה ובתוכניות השונות. דניאל קשוב סובלני ומקצועי. מידי שנה אני חוסכת תשלומי מס רווחי הון בזכות תוכניות המותאמות לגילי עליהן אני משלמת מיסוי מופחת.. ההרגשה שתמיד יש למי לפנות, לא ברור מאליו בתקופתנו..
לילה אבנר – ירושלים
הגעתי עם אין סוף ביטוחים בחודש, שילמתי דרך ביטוח ישיר בעיקר וחברות הביטוח השונות סכומים גבוהים מאוד כל חודש על ביטוחים לי ולמשפחה. לאחר 2 מפגשים בהם נותח תיק הביטוח והצורך האמיתי של התא המשפחתי בביטוחים, צמצמתי עלויות חודשיות של 730 ₪ מידי חודש וכיום אני שולט עבור מה אני משלם וכמה אני משלם ויותר מזה כמה אשלם בעתיד כך שלא יהיו לי הפתעות ואהיה כבול בידיהם של חברות הביטוח. פגשתי אדם קשוב, אמין ומקצוען אמיתי שיודע להתנהל מול חברות הביטוח ולנהל עבורי משא ומתן.
אורי שמש – מודיעין .
אני מטופל במסירות מזה מספר שנים עוד לפני פרישתי אצל דניאל. דניאל עזר לי לעשות סדר בבלאגן של כל התוכניות השונות. סייע לי בצמצום ביטוחים מיותרים שרכשתי במהלך השנים ללא ידיעה לאחר מספר שנים כשפרשתי טיפל בכל נושא מיסוי הפרישה מחברת חשמל דרך מס הכנסה. במס הכנסה אמר לי הפקיד שמטפל שחסכתי המון כסף בייעוץ שקיבלתי. דניאל כבש את אמוני ואני סומך עליו בעניים עצומות.
אברהם מקובסקי -רעננה .
דניאל הוא כמו משפחה, באמת אכפת לו והוא מקצועי ביותר! רגוע שאני עם דניאל
איתן פסקר – ירושלים
מכתב תודה שלום רב, בהמלצה לפרישה מאוניברסיטת ת"א הומלץ לנו ע"י חבר קרוב שמיועץ אצל דניאל זמיר לפנות אליו, בפגישתנו נחשפנו לאדם בעל ידע רחב בתחומים 1. ליווי פרישה פנסיוני 2. ליווי השקעות פיננסיות 3 .נושאים נוספים.. אכן, התרשמנו מהמפגש עם דניאל ומכאן יצאנו לדרך משותפת. נערכה לנו תוכנית פיננסית, ליווי ופרישת מס מול הרשויות לשביעות רצוננו. מעבר למקצועיות דניאל הינו אדם נעים הלכות, צנוע, קשוב ומסייע בכל תחומי התמחותו.
בברכה, אלי.
היכרות מקצועית שלי כלקוח של מר דניאל זמיר, "דניאל", מנעה טעויות שלי במבוך הגמל. דניאל הוא בעיני איש מקצוע מעודכן וחד, סבלן ומהיר פעולה כאחד, עניני, נחוש לשמור על האינטרס שלי בכל נושא בתחום התמחותו; הכל בנפש חפצה ובלב חם. על הדרך, ללא מאמץ שלי: טיפול שיזם בתיק – ובמלואו לקח על עצמו בתאום איתי -- הניב הטבה כספית וזיכויי מס; לבדי, ספק שהייתי מגיע לכך. אני מודה למי שלפני מספר שנים המליץ שאפנה אל דניאל – היתה זו בחירה נכונה! בתורי, בלא היסוס אני ממליץ לך להיוועץ בו.
ניר, מזה חמש שנים לקוח של מר זמיר.
דילוג לתוכן